Bu zamanda işletmenizin web sitesi olmazsa olmaz. Web sitesi yaptırmayı düşündüğünüz zaman da karşınıza onlarca farklı yöntem, birbiriyle çok alakasız fiyatlar ve hizmet seçenekleri çıktığını biliyoruz. Tam da burada size yardımcı olmak istiyoruz.

Web sitenizi yenilemek için ödeyeceğiniz fiyata çalıştığınız ajansın marka değeri, sizin iş yaptığınız sektör, sitenize potansiyel olarak girecek kişi sayısı gibi birçok kriter etki eder. Color Tasarım olarak biz bu karmaşıklığa bir çözüm getirmek istedik.

Piyasadaki fiyatları, verilen hizmetleri oturup düşündük. Her bir hizmete gerçekte ne kadar süre ayrılıyor ve yapay zeka destekli teknolojiler ile bu süreleri nasıl kısaltabileceğimizi konuştuk, 2 yıllık arge sonucunda da colortasarim.com’u yayına aldık.

Color Tasarım olarak sizin dijital ihtiyaçlarınızı kendi tarafımızda otomatize ettiğimiz sistemler ile hızlı ve daha düşük eforlarla çözebiliyoruz ve bunun karşılığında da birçok ajanstan alacağınız fiyatlardan daha uygun fiyatlara hizmet verebiliyoruz. Üstelik bunu da size özel fiyatlarla değil, sabit paket fiyatlarıyla sağlıyoruz.

Amacımız şeffaf bir fiyatlandırma politikasıyla herkese ve her sektöre hitap edebilen çözümler üretmek, sizin de dijital dönüşüm yolculuğunuzda yanınızda olmayı çok isteriz.